Vandenis 01.20-02.18

Dienos horoskopas:

Turėsite laikytis kiek griežtesnės drausmės nei paprastai. Per atostogas kai kas ėmė klibėti, judėti ne ton pusėn ir ne tuo greičiu. Laikas imtis prevencinių priemonių, kol dar neprireikė chirurgo įsikišimo...

Rytojaus horoskopas:

Atrodote šiandien tiesiog fantastiškai, bet išvaizda - dar ne viskas. Iš tiesų dėmesį patrauksite savo mintimis ar darbais. Būkite mandagus su damomis, šypsokitės nepažįstamiems, prieš dėstydamas savo nuomonę leiskite pasisakyti oponentui. Šie paprastučiai dalykai šiandien jums turėtų gerokai padėti.

Savaitės horoskopas:

"""Laimi greičiausias ir stipriausias"". Taisyklė nenauja, bet šią savaitę ji ypač galioja jums. Jei neturite pakankamai jėgų, nė nesitikėkite, kad fortūna jums padės. Savaitės viduryje gali nutikti dalykų, priversiančių jus gan radikaliai pakeisti savo požiūrį į kai kuriuos dalykus. Apskritai šią savaitę Vandeniams būdingi gana intensyvūs pokyčiai, nuotaikų, nuomonių ir požiūrių kaita. Tad neširskite, kad jūsų kartais nesupras net seni draugai. Jie tiesiog nespės paskui."

Mėnesio horoskopas:

Likimas rengia malonių netikėtumų bei dovanų, ypač per pirmas dvi dekadas, kai spręsis finansinės problemos, susikaupę nesklandumai darbe. Pasinaudokite gera proga sutvarkyti pašlijusius reikalus bei netikusius santykius su artimaisiais. Šiuo palankiu metu norai ims darniai atitikti galimybes. Bendravimas su bičiuliais, artimaisiais, mokymasis, skaitymas teiks optimizmo bei naujų gerų idėjų. Grįš ilgai lauktas nusiraminimas, susitaikymas. Nors sumanymų gausės, neskubinkite įvykių mėnesio pradžioje bei pabaigoje – savaime viskas susiklostys kuo. Jei jums norisi aktyvesnės veiklos, nuotykių, naujų pažinčių, įvairesnio bendravimo, tam bus palankiausia antra gegužės dekada, kuri žada ir naujas romantiškas pažintis, naujus jausmus. Šiuo nepaprastu metu iš gausybės jums simpatizuojančių asmenų būtų gerai rinktis tą, kuris (kuri) taps jūsų pora.

Najausi Horoskopai Tavo el. pašte nemokamai
Skaityti naujausius Horoskopus →
Skaityti naujausius Horoskopus →

Rekomenduojami straipsniai: