Mergelė 08.23-09.22

Dienos horoskopas:

Pasiruošimo šventei rūpesčiai užgrius jus visa jėga ir nustums toli į šalį visus kitus reikalus. Nesiblaškykite ir nesinervinkite, viską spėsite padaryti laiku, nors dabar jums tikriausiai taip neatrodo.

Rytojaus horoskopas:

Nesukite sau galvos dėl smulkmenų - joms vis vien veikiausiai neliks laiko. Svarbiausia - nesugadinti iš pat ryto sau ir kitiems nuotaikos dėl niekų. Diena bus kupina malonių rūpesčių ir erzelio. Telefono skambučiai, laiškai, sveikinimai, šventinė vakarienė...

Savaitės horoskopas:

Labai netinkamas metas vėl grįžti prie senų įpročių, juk dar taip neseniai ir taip sunkiai jų atsikratėte! Raskite savyje jėgų žengti pirmyn, o ne smukti vėl atgal į tą patį užburtą ratą. Tai, kas jau žinoma ir pažįstama, atrodo sava ir miela, bet veda aklavietėn. Venkite netikrų draugų, traukiančių jus duobėn.

Mėnesio horoskopas:

Mėnesio pradžia gali sutrikdyti: galimos neplanuotos išlaidos, kad būtų išsaugota tai, kas brangu, taip pat išgyvenimai dėl mylimo asmens. Tačiau ne viskas taip blogai, kaip gali pasirodyti. Tiesiog reikia kantrybės. Pirma dekada gana provokuojanti, galite imti patys sau prieštarauti, ypač jei mėginsite apsispręsti dėl savo poros. Skyryboms tai bus netinkamas metas. Užmegsite naudingų dalykinių ryšių. Sulauksite tomis dienomis ir įdomių pasiūlymų investuoti pinigus. Mėnesiui baigiantis bus itin svarbi įtakingų asmenų pozicija jūsų atžvilgiu – jų dėka galimos geros karjeros permainos. Trečia dekada bus romantiška – taps itin svarbūs santykiai su mylimu asmeniu. Kita vertus, tai – laikas, kai trūks nestabilūs ryšiai ir megsis nauji.

Najausi Horoskopai Tavo el. pašte nemokamai
Skaityti naujausius Horoskopus →
Skaityti naujausius Horoskopus →

Rekomenduojami straipsniai: