Mergelė 08.23-09.22

Dienos horoskopas:

Jūsų troškimai gali išsipildyti kur kas greičiau nei manote. Tikriausiai padarysite gerą įspūdį svarbiam ir reikalingam žmogui. Galite sulaukti malonaus siurprizo iš bendradarbių.

Rytojaus horoskopas:

Nedvejodamas priimkite draugo siūlomą pagalbą - jūsų gyvenimas visais atžvilgiais palengvės. Šiandien ir darbuotis, ir pramogauti stenkitės su kompanija - vienam tikrai nebus taip smagu. Priimkite visus kvietimus.

Savaitės horoskopas:

Šią savaitę būsite laisvesnis dvasiškai ir kūrybiškesnis nei paprastai. Labai tinkama savaitė imtis naujos veiklos - gal nauja tarnyba, sporto šaka ar hobis. Pasistenkite nepasiduoti depresijai, kai savaitės viduryje reikalai klostysis ne taip, kaip buvote numatęs. Savaitgalį pasistenkite atsikratyti senų nebenaudojamų daiktų.

Mėnesio horoskopas:

Mėnesio pradžia gali sutrikdyti: galimos neplanuotos išlaidos, kad būtų išsaugota tai, kas brangu, taip pat išgyvenimai dėl mylimo asmens. Tačiau ne viskas taip blogai, kaip gali pasirodyti. Tiesiog reikia kantrybės. Pirma dekada gana provokuojanti, galite imti patys sau prieštarauti, ypač jei mėginsite apsispręsti dėl savo poros. Skyryboms tai bus netinkamas metas. Užmegsite naudingų dalykinių ryšių. Sulauksite tomis dienomis ir įdomių pasiūlymų investuoti pinigus. Mėnesiui baigiantis bus itin svarbi įtakingų asmenų pozicija jūsų atžvilgiu – jų dėka galimos geros karjeros permainos. Trečia dekada bus romantiška – taps itin svarbūs santykiai su mylimu asmeniu. Kita vertus, tai – laikas, kai trūks nestabilūs ryšiai ir megsis nauji.

Najausi Horoskopai Tavo el. pašte nemokamai
Skaityti naujausius Horoskopus →
Skaityti naujausius Horoskopus →

Rekomenduojami straipsniai: