Mergelė 08.23-09.22

Dienos horoskopas:

Pagaliau pradės aiškėti atsakymai į jūsų klausimus. Šiandien rasite svarbų sprendimą. Tai gali būti ne visai tai, ko tikėjotės, bet tai yra geriausia!

Rytojaus horoskopas:

Nemanykite, kad esate vienas savo kelyje - draugų ir bendraminčių turite pakankamai. Nedarykite pusinių sprendimų - problemas spręskite iš esmės. Jei norite išbandyti savo sėkmę, sužaiskite loterijoje.

Savaitės horoskopas:

Dvasios taika ir ramybė - štai ko sieksite visą šią savaitę. Šia prasme rezultatai ims matytis nuo savaitės vidurio. Iki to laiko dienos gali būti neramios ir permainingos.

Mėnesio horoskopas:

Mėnesio pradžia gali sutrikdyti: galimos neplanuotos išlaidos, kad būtų išsaugota tai, kas brangu, taip pat išgyvenimai dėl mylimo asmens. Tačiau ne viskas taip blogai, kaip gali pasirodyti. Tiesiog reikia kantrybės. Pirma dekada gana provokuojanti, galite imti patys sau prieštarauti, ypač jei mėginsite apsispręsti dėl savo poros. Skyryboms tai bus netinkamas metas. Užmegsite naudingų dalykinių ryšių. Sulauksite tomis dienomis ir įdomių pasiūlymų investuoti pinigus. Mėnesiui baigiantis bus itin svarbi įtakingų asmenų pozicija jūsų atžvilgiu – jų dėka galimos geros karjeros permainos. Trečia dekada bus romantiška – taps itin svarbūs santykiai su mylimu asmeniu. Kita vertus, tai – laikas, kai trūks nestabilūs ryšiai ir megsis nauji.

Najausi Horoskopai Tavo el. pašte nemokamai
Skaityti naujausius Horoskopus →
Skaityti naujausius Horoskopus →

Rekomenduojami straipsniai: