Jautis 04.20-05.20

Dienos horoskopas:

Vėl ims kamuoti rūpestis dėl pinigų, tiksliau - jų trūkumo. Panašu, kad būsite per daug išleidęs dar prieš atostogas. Nenusiminkite - sunkią valandą parems draugai ir artimieji.

Rytojaus horoskopas:

Ateitį matote aiškiai ir ryškiai. Į jūsų pranašiškus žodžius turėtų įsiklausyti ne vienas. Padėkite ir artimiesiems pajusti tvirtą pagrindą po kojomis. Esate lyg vedlys, privalantis ganomąsias aveles išvesti į saulėtas pievas.

Savaitės horoskopas:

Nuo pat pirmadienio suksite galvą, kaip išsipainioti iš tos nepatogios situacijos, kurioje ne savo valia atsidūrėte. Tik neikite lengviausiu - kaltinimų keliu. Veikite ryžtingai, nors ir nepasitikite savimi taip, kaip norėtųsi. Kažkas jums išsakys gal ir nemalonius girdėti, bet teisingus dalykus. Būtinai išklausykite ir išgirskite. Antroje savaitės pusėje jokiu būdu nepasiduokite bendrai skubotumo nuotaikai. Savo darbams skirkite tiek laiko, kiek iš tiesų reikia - ne mažiau.

Mėnesio horoskopas:

Sunkokas mėnuo, tad nekurkite ambicingų planų: patys išseksite ir reikalui pakenksite. Labiausiai apgaulinga bus pirma dekada, kai negalima imtis nieko nauja. Šiuo sunkiu laiku iki gimtadienio patartina apriboti bendravimą, sumažinti pagal galimybes darbus ir ne tik tarnyboje, bet ir šeimoje, kitaip galite persitempti, ypač nerviškai. Pinigus šį mėnesį itin taupykite, nors tai ir bus sunku – jūsų laukia neplanuotos, priverstinės išlaidos. Nerizikuokite pinigais ir versle – prarasti bus daugiau galimybių nei įgyti. Vienintelis dalykas, kuris dabar gali pasiteisinti, – pinigų investavimas į darbo techniką, kompiuterinę įrangą. Net jei apims noras padėti draugams, pirmiausia pagalvokite, ar nenuskriausite šeimos. Šis mėnuo gali tapti itin konfliktinis su sutuoktiniu būtent dėl finansinių problemų. Gegužę daugiau ilsėkitės, apsilankykite pas gydytoją. Kol nesulauksite ramybės viduje, nekibkite prie naujų darbų, nesiimkite atsakingų reikalų.

Najausi Horoskopai Tavo el. pašte nemokamai
Skaityti naujausius Horoskopus →
Skaityti naujausius Horoskopus →

Rekomenduojami straipsniai: