6 būdai pratęsti vyro erekciją


Peržiūros: 194

Pasidalink su draugais Facebook'e!


Vyrų erekcija, kaip bebūtų keista, yra vienas dažniausių klausimų, dėl kurių moterys kreipiasi į seksologą. Nesunku suprasti, kaip ji susijusi su moters orgazmu.

Gamtos taip sutvarkyta, kad vyrui pasiekti kulminacijai pakanka 2–8 minučių. Moteriai – nuo 18 minučių. O dar pasitaiko, kad vyrui daug metų, jis turi daug darbo, todėl jis (ar veikiau jo svarbiausia kūno dalis) krenta iš nuovargio taip ir nepasiekus finalinio akordo.

Ką galima tokiu atveju padaryti? Kaip prailginti vyro erekciją? Pataria ekspertai.

1. Ilga įžanga

Vyrai paprastai nemėgsta daug laiko skirti įžangoms. Jiems tai atrodo tuščias jėgų ir laiko švaistymas. Bet moterims geras sujaudinimas – prielaida orgazmui. Čia moterims reikėtų imti iniciatyvą į savo rankas, glamonėjant vyro erogenines zonas, bet nesiliečiant prie jo varpos. Tai leis ir jį laikyti ties susijaudinimo riba, ir pačiai labai gerai susijaudinti. Galima jaudinti ne jį, o save – rankomis arba vibratoriumi, už vonios durų ar tiesiog partnerio akyse.

2. Lytinį aktą pratęsianti kosmetika

Specialūs kremai ir tepalai, į kurių sudėtį įeina jautrumą mažinančios priemonės (augalinės arba sintetinės kilmės), padeda atidėti ejakuliaciją ir veikia maždaug 15 minučių. Jie tepami po prezervatyvu – priešingu atveju moteriai taip pat viskas „užšals“. Prezervatyvai, kurie jau yra sutepti tokiu tepalu – ne pats geriausias variantas: kai gaminys susuktas žiedeliu, lytinį aktą pratęsiantis gelis neišvengiamai patenka ant abiejų jo paviršių: vadinasi, „stabdys“ abu partneriai.

3. Reguliarus seksas

Ne paslaptis, kad mylėdamasis po ilgo susilaikymo vyras greitai pasiekia orgazmą. Todėl kuo dažniau jūs užsiimsite meile, tuo ilgiau truks kiekvienas aktas.

4. Tempo ir pozų keitimas

Kad vyras pasiektų orgazmą, būtinas greitas tempas, monotoniški judesiai ir vienodi stimuliacijos būdai. Todėl, kad prailgintumėte malonumą, galite drąsiai keisti pozas ir judėti lėtai. Tai atidės orgazmą. Idealiu atveju, po bet kurios kitos pozos pereikite į raitelės ir pajudinkite dubenį pirmyn ir atgal, imituodama sūpynes ar bangas. Tai jums leis kontroliuoti tempą ir įsiskverbimo gylį, o vyrui suteiks galimybę pasimėgauti gražiu vaizdu. Kuo tolygiau judėsite, tuo ilgiau išsilaikys jo erekcija be ejakuliacijos.

5. Sekso žaislai

Šiais laikais yra išrasta galybė pačių įvairiausių prietaisų prailginti lytiniam aktui. Vienas pačių paprasčiausių ir populiariausių buvo ir išliko erekcijos žiedas. Jis maunamas ant varpos erekcijos būsenoje pagrindo ir neleidžia kraujui ištekėti. Jį rekomenduojama mūvėti ne ilgiau kaip pusvalandį, o užmaunant verčiau naudotis tepalu. Ypač malonu tai, kad kai kurie žiedai gaminami su specialiu priedu klitorio stimuliacijai ar net su motoriniu vibratoriumi. Tad jūs gausite savo net ir tuo atveju, jei vyras nepasieks finalo.

6. Rūpinimasis sveikata

Jeigu esate rimtai nusiteikę pratęsti lytinio akto trukmę, su vienkartinėmis priemonėmis neišsiversite. Reikia palaikyti vyro tonusą. Teisinga mityba, fizinis aktyvumas, mažai alkoholio, visiškas cigarečių atsisakymas pagerins vyro reprodukcinės sistemos darbą, sumažins uždegimų tikimybę ir padidins potenciją.Patiko? Pasidalink su draugais Facebook'e!


Atsitiktiniai straipsniai