5 būdai, kaip vyrui paskatinti žmoną daugiau mylėtis


Peržiūros: 2345

Pasidalink su draugais Facebook'e!


Dar prisimenate savo medaus mėnesį ir tas dienas, kuomet negalėdavote sulaukti, kada galėsite rankomis prisiliesti prie mylimosios kūno ir aistringai mylėtis?

Galbūt jūsų žmona sekso norėdavo dažniau, nei jūs pats? Galbūt ji buvo aistringesnė, nei dabar? Mėgo nuotykius ir šėlti lovoje? Ko gero, viską atiduotumėte, kad ir vėl tai turėtumėte.

Žinoma, kad vyrai apie seksą galvoja dažniau nei moterys. Jos, po ilgų santuokos metų, labiau už seksą nori poilsio. Tokia ta kasdienybė, tačiau tai galima pakeisti.

Mitas, kad moterys po vestuvių sekso nori vis mažiau. Jos, kaip ir vyrai, to vis dar trokšta ir mielai padarytų viską, kad tik galėtų bent keliolika minučių pasiausti lovoje.

Tad štai ko reikėtų imtis, kad jūsų mylimoji vėl panorėtų mylėtis.

1. Pagaminkite vakarienę

Jei jūsų žmoną kamuoja nuovargis, metas padėti mylimajai sumažinti darbo krūvį namuose, ypač tada, kai norisi mylėtis.

Atsipalaidavusi ir pailsėjusi bei kasdienių rūpesčių neapkrauta moteris po antklode virsta tikra išdykėle.

2. Atlikite masažą

Masažas neturėtų prilygti atliekamam profesionalo ir trukti 2 valandas. Jei ji, radusi laisvą minutę, prigulė ant sofos, atlikite jai pėdų masažą, o jei ji darbuojasi prie stalo, atpalaiduokite jos ir taip įsitempusius pečius.

Fizinis prisilietimas į organizmą išskirs oksitociną, dar žinomą kaip laimės hormoną. Be to, atsipalaidavusi žmona tampa seksualesnė.

3. Kalbėkitės ir bendraukite

Pasiteiraukite, kaip jai sekėsi darbe? Ar ją kas nuliūdino? Kodėl ją kamuoja būtent tokie jausmai?

Demonstruodami norą geriau ją pažinti, išklausydami, leisite jai suprasti, kad ji jums vis dar įdomi ir rūpi. Kaip ir fiziniai prisilietimai, pokalbiai paskatins oksitocino gamybą.

4. Pamirškite mobilųjį telefoną

Esate vienas tų, kurie iš rankų niekuomet nepaleidžia mobilaus telefono? Jei tai tiesa, gali būti, jog jūsų ir žmonos tarpusavio ryšys yra suprastėjęs, kartais abu vienas kito negirdite, netgi ignoruojate.

Juk tokie tarpusavio santykiai tikrai nepavers sekso puikiu. Gerai apgalvokite savo veiksmus ir darykite išvadas. Aistra jus abu sujungs tik išjungus telefoną, o tai vieną vakarą padaryti tikrai nesunku.

5. Po sekso pabūkite su ja

Nebūtina po lytinio akto gulėti apsikabinus ir teirautis, ar jai tai patiko. Tiesiog būkite šalia, paklauskite, ar jai ko nors netrūksta.

Parodykite žmonai dėmesį ir domėkitės ja. Juk tai santykiuose svarbiausia, tiesa?Patiko? Pasidalink su draugais Facebook'e!


Atsitiktiniai straipsniai