Ji išgelbėjo gepardo jauniklį nuo trofėjų medžiotojų ir jis tapo jos geriausiu draugu


Peržiūros: 3069

Pasidalink su draugais Facebook'e!


Anglei Hizer Tuki dvidešimt treji. Ji gyvena Bekenheme, Kento grafystėje. Prieš keletą metų Hizer dirbo savanore „Gepardų rezervate“. Mergina labai atjautė nelaisvėje gyvenančius gyvūnus. Rezervate jiems buvo teikiama būtinoji pagalba.

Ten buvo slaugomi mažulyčiai jaunikliai, prižiūrimi suaugę gepardai. Bet gyvūnų laukė nepavydėtinas likimas. Jie buvo trofėjai turtingiems klientams.

Mergina nusprendė išsaugoti gyvybę bent vienam gepardui. Hizer socialiniuose tinkluose suorganizavo specialią akciją ir pradėjo rinkti lėšas. Jos pastangos buvo įvertintos: gyvūnus pavyko išpirkti.

Gepardai buvo perkelti į draustinį. Pačiai merginai asmeniškai teko sumokėti 5 tūkstančius britanijos svarų, kad išpirktų gepardo naujagimį.

Ašarėlė dėkinga savo gelbėtojai, ji prisirišo prie merginos. Gepardo laukė baisus likimas. Ašarėlė turėjo tapti kilimėliu, puošiančiu turtingo kliento namus.

Mažai kas gali nuspėti, kaip sunku atlaikyti gepardo švelnybes. Kartais Hizer išslysta iš tvirto Ašarėlės glėbio. Bet merginai vis tiek patinka miegoti vienoje lovoje su gepardu.Patiko? Pasidalink su draugais Facebook'e!


Atsitiktiniai straipsniai