KAIP JĮ SUVILIOT? RYTŲ ZODIAKO PATARIMAI


Peržiūros: 1291

Pasidalink su draugais Facebook'e!


Ko vyrai tikisi iš mylimos ar geidžiamos moters, kas jiems svarbiausia meilėje ir sekse. Dvylikos kinų horoskopo ženklų poreikiai yra skirtingi. Sužinokite juos.

Žiurkė (1960, 1972, 1984, 1996, 2008)

Poreikis: užtikrinimo, patvirtinimo
Nekenčia: būti vienas
Įaudrina: jaunystė, nekaltybė
Atstumia: partnerių šaltumas

Žiurkė-vyras negali atsispirti energingos, laimingos moters aurai. Jį traukia seseriškas tipas (bendrininkė, geriausia draugė), Tai yra moteris, kuri yra žaisminga, tačiau pakankamai protinga, kad galėtų užmegzti su juo įdomų pokalbį. Šio ženklo vyras paprastai būna gana kalbus lovoje ir mėgsta paplepėti užsiimdamas seksu. Jam svarbu, kad partnerė taip pat gebėtų reikšti emocijas.

Jautis (1961, 1973, 1985, 1997, 2009)

Poreikis: pagarba saugumas
Nekenčia:nepaklusnumo, nenuolaidumo
Įaudrina: natūralumas, paprastumas, nuoširdumas
Atstumia: pagyrūnai, rėksniai

Jaučiai-vyrai ieško kiek „senamadiškos“ moters. Natūralios, nuoširdžios, mėgstančios namų židinį, tradicijas. Jis ieško sveikos, tvarkingos partnerės, kuria gali pasitikėti.

Tigras (1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

Poreikis: nuotykio, aistros
Nekenčia: rutinos, nedėkingumo
Įaudrina: viso kūno masažas
Atstumia: nuobodumas, bailumas

Užkariavimas yra žaidimas, o antrasis Tigro-vyro vardas ir yra užkariautojas. Karštas, veržlus Tigras siekia aistros ir naujų pergalių. Jis geriausiai jaučiasi, kai rizikuoja, renkasi iššūkius, bet ne sudėtingas, tiesmukas partneres.

Triušis (1963, 1975, 1987, 1999, 2011)

Poreikis: privatumo, tylos
Nekenčia: apgaulių, nemalonių situacijų
Įaudrina: romantiška vakarienė, lėtas gundymas
Atstumia: triukšmingi, neišprusę žmonės

Rafinuotumas ir subtilumas yra dalis Triušio-vyro viliojimo ginkluotės. Drąsus, žavus ir labai meilus. Šis vyras mėgsta būti lepinamas, glostomas ir viliojamas partnerės. Triušio ženklo vyrus traukia tiek jaunesnės, tiek vyresnės partnerės.

Drakonas (1964, 1976, 1988, 2012)

Poreikis: žavėjimosi
Nekenčia: mažų, ankštų vietų
Įaudrina: audra su žaibais ir perkūnija, kino filmai ar teatro spektakliai
Atstumia: anonimiškumas, ignoravimas

Miegamasis yra Drakono-vyro scena, o kiekvienas sekso aktas – tarsi pasirodymas spektaklyje. Nuoširdus, žvalus ir trokštantis meilės, jo seksualinė energija, atrodo, neišsenka. Jis siekia neįprastų potyrių, jam reikia partnerės, kurios neišvargintų didelis Drakono-vyro seksualinis potraukis.

Gyvatė (1965, 1977, 1989)

Poreikis: privatumo
Nekenčia: grubių, neišprususių žmonių
Įaudrina: muzika, paslaptys
Atstumia: vulgarumas, klastotės, netikrumas

Erogeniškasis Gyvatės-vyras ieško emocingos partnerės, kuri visiškai atsiduotų jų aistrai. Šis išmintingas, jautrus partneris džiaugiasi, kai gali suderinti dvasingumą ir seksualumą, domisi tantriniu seksu. Puošnios, elegantiškos ir rafinuotos moterys, apsirengusios dizainerių drabužiais, „užveda“ šio ženklo vyrus.

Arklys (1966, 1978, 1990)

Poreikis: bendravimo
Nekenčia: piktų, paniurusių žmonių
Įaudrina: gurmaniškas maistas, geras vynas, kelionės
Atstumia: snobizmas

Nesvarbu, ar jis yra stuomeningas lenktynių žirgas ar šlubčiojantis kuinas, Arklys-vyras turi „kažką“, kam moterys nesugeba atsispirti. Pažeidžiamas, karštas, greitai įsimylintis – jis tampa lengva viliokių auka. Arklio ženklo atstovas ieško partnerės, kuri jį apžavėtų ir būtų sunkiai suvaldoma, prijaukinama.

Ožka (1967, 1979, 1991)

Poreikis: lankstumo
Nekenčia: atsakomybės, žiaurumo
Įaudrina: banko sąskaita, taupomojoje sąskaitoje sukaupta suma
Atstumia: fizinis darbas, skurdas

Šokinėdamas nuo vieno romantiško debesies ant kito šis artistiškas Ožkos ženklo vyras jaučiasi laimingas, kai juo rūpinamasi. Sekso preliudija, emocinis ryšys, anot jo, yra tai iš ko ir susideda romantika. Kūrybingumas ir įvairovė Ožkos ženklo atstovui reikalingi kaip oras. O jo partnerė turėtų būti tarsi daug moterų viename, tada sugebės išlaikyti jo dėmesį.

Beždžionė (1968, 1980, 1992)

Poreikis: įvairovės
Nekenčia: kontrolės, ribų
Įaudrina: Las Vegasas, lošimas, kazino, azartas
Atstumia: žmonės neturintys humoro jausmo

Protingas, įvairialypis ir apdovanotas puikiu humoro jausmu. Štai toks yra Beždžionė-vyras – sudėtingas, spalvingas sekso partneris. Jis gyvena kūniškų, juslinių malonumų pasaulyje. Beždžionės atstovo seksualinis gyvenimas primena vandenyno potvynius ar atoslūgius. Tai jis myli savo partnerę, tai nebemyli, tai jos geidžia, tai nebe.

Gaidys (1957, 1969, 1981, 1993)

Poreikis: pagarbos
Nekenčia: silpnumo
Įaudrina: kontrolė, disciplina
Atstumia: per didelis juslingumas

Pasitikintis savimi, seksualus ir švelniai sadistiškas Gaidžio ženklo atstovas renkasi santykius, kurie būtų suvaldomi, kontroliuojami. Jam reikia stiprios, savimi pasitikinčios moters, kurią galėtų gerbti, bet kartu ir valdyti. Gaidį-vyrą traukia valdingos ir net šiek tiek pavojingos moterys. Jam reikia aistros, gal net šiokių tokių iškrypimų, ir daug (šiurkštaus) sekso, kuriam šio ženklo atstovas visada yra pasirengęs.

Šuo (1958, 1970, 1982, 1994)

Poreikis: patvirtinimo, užtikrinimo
Nekenčia: neteisybės, vienatvės
Įaudrina: židinys, kailinis kilimas ar užtiesalas, medinė trobelė
Atstumia: vienos dienos nuotykis, neištikimybė

Šuo-vyras yra gelbėtojas, jo specializacija – ieškoti princesės, kuriai tiktų auksinė kurpaitė. Jo svajonių moteris yra arba princesė, arba vargšelė Pelenė, išaukštintoji arba pažemintoji. Šuns ženklo atstovas yra atsargus ir į seksą žiūri rimtai, jis ieško partnerės, kuria gali pasitikėti. Ji turi būti ištikima ir gebanti sukurti tvirtą ryšį.

Kiaulė (1959, 1971, 1983, 1995)
Poreikis: prisirišimo, fizinės meilės
Nekenčia: konkurencijos, taisyklių laužymo
Įaudrina: karšta vonia su putomis
Atstumia: nesąžiningumas

Atidus, jausmingas ir ypač prieraišus Kiaulės ženklo atstovas jaučia nenumaldomą potraukį kūniškiems malonumams. Jam ypač patinka lėtai, neskubant leisti laiką su mylima ar geidžiama moterimi. Misionieriaus poza, kai partneriai žiūri vienas į kitą, „užveda“ šio ženklo vyrą. Šis siekia  seksualinės patirties su jam artima moterimi.Patiko? Pasidalink su draugais Facebook'e!


Atsitiktiniai straipsniai