Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (sausio 22–28 d.)


Peržiūros: 5174

Pasidalink su draugais Facebook'e!


Kas laukia Zodiako ženklų ketvirtą 2018 m. savaitę?

AVINAS

(03 21–04 20)

Savaitės pradžioje gali sugrįžti senos problemos, kurias, atrodė, jau išsprendėte. Prireiks atidumo ir susikaupimo ieškant naujų sprendimo būdų. Antroje savaitės pusėje galite ryžtis tokiems dalykams, kurie kitomis dienomis atrodytų visiška beprotybė. Savaitgalį įsiklausykite į aplinkinių, ypač artimųjų, norus. Stenkitės juos išgirsti, suprasti jų požiūrį. Raskite laiko atviram ir nuoširdžiam pokalbiui su mylimaisiais.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Tai sėkmingas laikas. Savaitės pradžia tinkama svarbiems susitikimams, naujų darbų pradžiai. Antroje savaitės pusėje galite kai ką pakeisti savo naudai. Ketvirtadienį galite būti linkę pernelyg dramatizuoti susiklosčiusią situaciją. Nepamirškite, kad daugelis Jūsų gyvenime vykstančių dalykų priklauso nuo Jūsų požiūrio į juos. Savaitgalį bus sunku atsispirti Jūsų žavesiui.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Savaitė pareikalaus atidumo ir susikaupimo. Pirmoje savaitės pusėje turėtumėte nesikišti į svetimus reikalus ir vengti konfliktinių situacijų. Dėl gudrių kolegų veiklos gali kilti problemų su vadovybe. Nenusiminkite, sugebėsite išsisukti, o piktadariams juk viskas sugrįžta. Savaitgalį greičiausiai susipainiosite savo jausmuose. Nedarykite skubotų sprendimų. Tai, kas šiandien atrodo vienaip, rytoj gali atrodyti visai kitaip.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Viskas eisis kaip iš pypkės. Pasitikėjimas savimi išaugs. Prie to prisidės puiki Jūsų nuotaika ir šilta atmosfera namuose. Savaitės viduryje galimi reikšmingi susitikimai ar svarbios naujienos iš toli. Nevertėtų aiškintis santykių su mylimaisiais, galite būti nemaloniai nustebinti. Savaitgalį nemažai dėmesio pareikalaus artimieji, vaikai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią savaitę būsite kupini pozityvumo ir gerų idėjų. Jausite padidėjusį dėmesį iš aplinkinių, ir tai Jums patiks. Tai palankus laikas susitikimams su draugais, bendraminčiais ar Jums svarbiais asmenimis. Kartu galite sugalvoti kažką naujo ir perspektyvaus. Tik nedalykite pažadų į kairę ir į dešinę, nepamirškite, kad jų teks laikytis. Savaitgalį galite tikėtis malonių staigmenų, taip pat tai puikus laikas spręsti meilės ir šeimos problemas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Tai gerų pasiūlymų ir naudingų pažinčių metas, tik labai svarbu palikti gerą pirmą įspūdį. Pozityvumas gali būti Jūsų sėkmės varikliukas šią savaitę. Tiesa, būkite atsargesni spręsdami piniginius klausimus. Jus bus lengva suklaidinti gražiais pažadais ir viliojančiomis ateities perspektyvomis. Nepasiduokite aplinkinių spaudimui. Tik patys galite nuspręsti, kas Jums geriau. Savaitgalį galite netikėtai susitikti žmogų, kurį kažkada mylėjote.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Gera savaitė. Tiesa, susiklosčiusios aplinkybės gali sujaukti visos savaitės planus, bet tai turėtų išeiti į gera. Turėsite progą kai ką pakeisti savo naudai. Galbūt pelnysite įtakingo žmogaus simpatijas. Nepykite, nesibarkite, neapkalbinėkite kitų žmonių, geriau nusiteikite pozityviai ir būkite geranoriški aplinkinių atžvilgiu. Jeigu simpatizuojate žmogui, nebijokite to parodyti, netgi imkitės iniciatyvos.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Labai darbinga ir judri savaitė, tikėtinos trumpos išvykos ir ne vienas svarbus susitikimas. Dabar tinkamas laikas naudingoms pažintims megzti ir jau turimiems dalykiniams ryšiams stiprinti. Penktadienį būsite susikoncentravę į mažai reikšmingas detales, tai trukdys vertinti visumą. Todėl Jūsų priimti sprendimai gali būti neteisingi. Savaitgalį nesiaiškinti santykių su brangiu žmogumi, nes tai gali peraugti į rimtus konfliktus, kurie pakreips santykius bloga linkme.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Drąsiai svajokite, norėkite ar net padarykite pradžią kažkokiai naujai veiklai. Būsite žavūs, optimistiškai nusiteikę ir pasitikintys savimi. Apims smagus įkvėpimas, suaktyvės kūrybinės galios. Savaitės pradžia palanki bet kokiems darbams, Jums tiesiog seksis. Antroje savaitės pusėje tikėtina maloni pažintis. Jei labai pasistengsite, savaitgalį pavyks užbaigti jau senokai užleistą darbą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Savaitė palanki svarbiems susitikimams, dalykiniam bendravimui. Venkite intrigų, į kurias kažkas jus bandys įtraukti, nesivelkite į apkalbas, nes tokia veikla gali atsisukti prieš jus. Jeigu kils poreikis pasiskolinti pinigų, įvertinkite savo galimybes, nes skolas reikės grąžinti. Savaitgalį būkite švelnūs ir dėmesingi mylimam žmogui.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Visa galva pasinersite į darbus, kurie šiek tiek strigs dėl įvairiausių techninių nesklandumų. Tačiau skleisti savo idėjas ir pelnyti aplinkinių pripažinimą seksis tiesiog puikiai. Būtinai laikykitės duoto žodžio, priešingu atveju aplinkinių pasitikėjimas Jumis gali sušlubuoti. Savaitgalį venkite negatyvių minčių ir viskuo nepatenkintų žmonių.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią savaitę vertėtų daugiau klausytis ir mažiau kalbėti. Geriau tegul kalba kiti. Nieko niekam nežadėkite, pasilikite teisę kiekvieną pasiūlymą gerai apgalvoti. Gali būti, kad Jūsų požiūris į kažką pasikeis. Nedarykite drastiškų sprendimų, geriau leiskite įvykiams tekėti sava vaga. Savaitgalis palankus išvykai su mylimu žmogumi ar šeima.Patiko? Pasidalink su draugais Facebook'e!


Atsitiktiniai straipsniai