Į kriauklę įpilkite stiklinę druskos, tai, kas paskui atsitiks, jus maloniai nustebins!


Peržiūros: 2406

Pasidalink su draugais Facebook'e!


Ir tai naudojant druską?

Druska gali praversti ne tik ruošiant maistą. Yra nemažai dalykų, kuriuos galima padaryti su druska. Štai keletas maloniai nustebinančių patarimų, kaip panaudoti druską buityje.

Apsaugo lygintuvo paviršių nuo pridegimo.

Jeigu nepamiršite kartkartėmis nuvalyti lygintuvo paviršiaus, jis nepridegs. Jūs galite tiesiog perbraukti lygintuvu per druską, papiltą ant kalkės.

Nuvalysite kiaušinio trynį nuo paviršiaus.

Jeigu sudužo kiaušinis, jo trynį sunku nuvalyti. Tiesiog paberkite druskos ir pamatysite, kaip lengvai nuvalysite trynį!

Vietoj ugnies gesintuvo.

Druska gerai gesina ugnį. Nedidelį ugnies židinį galima užgesinti druska. Tereikia ant ugnies užpilti druskos, štai ir viskas.

Druska nuvalysite keptuvę.

Jeigu nepavyksta nuvalyti prikepusių riebalų likučių nuo puodo ar keptuvės paviršiaus, pabandykite tai padaryti su vandeniu ir druska. Tai puikiai padės nuvalyti indų paviršių!

Išplausite kempinę.

Panaudotą kempinę pamerkite į sūdytą vandenį. Pašalinsite purvą ir dezinfekuosite kempinę.

Atnaujinkite kriauklę.

Jeigu užuodžiate nemalonų kvapą, sklindantį iš kriauklės, panaudokite druską. Įpilkite į kriauklę druskos ir distiliuoto vandens, truputį palaukite. Būsite maloniai nustebinti gautu rezultatu!

Poliruoja žalvarį ir varį.

Druskos, miltų ir acto mišiniu (lygiomis dalimis) užtepti ant metalo. Palaukti apie valandą ir paskui nuvalyti sausu minkštu skudurėliu. Žalvario ir vario gaminiai blizgės kaip nauji!Patiko? Pasidalink su draugais Facebook'e!


Atsitiktiniai straipsniai