9 lengvi gyvenimo pakeitimai, padėsiantys moterims pasijusti laimingesnėms


Peržiūros: 479

Pasidalink su draugais Facebook'e!


Kuri moteris nenori jaustis laiminga? Tik dauguma taip įsitraukia į savo kasdienių rūpesčių verpetą, kad jau nebeturi nei laiko, nei jėgų pasidžiaugti gyvenimu.

Ar norite nuolat jaustis laimingos, neprarasti optimizmo ir būti nusiteikusios pozityviai kitų atžvilgiu? Jei taip, žinokite, kad prielaidų laimės jausmui galime susikurti pačios.

1. Kelkitės anksti

Mokslininkai nustatė, kad tarp „vyturių“ pasitaiko daugiausia sėkmingų, gyvenimu patenkintų žmonių. Galbūt pagrindinė priežastis yra ta, kad ankstyvas kėlimasis sutampa su mūsų bioritmu. O gal ir dėl to, kad atsikėlę su saulėtekiu mes turime laiko pabūti su savimi ir tinkamai nusiteikti būsimai dienai.

2. Reguliariai skaitykite

Knygų skaitymas, skirtingai nuo televizoriaus žiūrėjimo, vysto mūsų smegenis. Knygose galima surasti atsakymų į kankinančius klausimus. Markas Twainas rašė: „Žmogus, kuris neskaito gerų knygų, yra nė kiek nepranašesnis už žmogų, kuris apskritai nemoka skaityti.“

3. Nedarykite savo gyvenimo per daug sudėtingo

Paprastindami mes atsijojame viską, kas nereikšminga, ir susikuriame galimybę susikoncentruoti į svarbiausius dalykus. Taip reikia elgtis ir tada, kai tenka spręsti sudėtingus uždavinius, ir kasdieniame gyvenime. Kuo paprasčiau bus sutvarkyta jūsų buitis, tuo mažiau laiko gaišite nereikalingiems dalykams ir judesiams.

4. Mažinkite tempą

Turbūt ir jūs per amžiną skubėjimą ir stresą dažniausiai negalite apsidairyti, pajusti laimės ir pasaulio harmonijos? Tai atrodo neįmanoma. Vis dėlto įmanoma surasti po pusvalandį kasdien tam, kad apsidairytumėte ir patyrinėtumėte aplinkinį pasaulį, pastebėtumėte nuostabių dalykų: aplinkos grožį, vaiko šypseną ir t.t.

5. Nevenkite fizinio krūvio

Mūsų emocinė būklė tiesiogiai priklauso nuo fizinio aktyvumo. Jeigu mažai judėsime, nepakankamai gaminsis džiaugsmo hormonų. Susidarykite fizinio aktyvumo programą, kuri būtų jums maloni. Galite įtraukti bėgimą, spartų ėjimą, mankštą, šokius.

6. Vystykite savo talentus

Kuo dažniau panaudosite savo sugebėjimus, tuo labiau jie vystysis. Dar daugiau: užsiimdami mėgstamu darbu, patirsite teigiamų emocijų ir jausitės laimingesnės. Net jeigu jūsų talentas šiuo metu neturi paklausos, vis tiek ugdykite jį. Niekas nežino, kad jis pravers. Gal rytoj?

7. Pasirūpinkite savo aplinka

Labai svarbu bendrauti su žmonėmis, kurie jums malonūs, kurie neslegia ir nevargina jūsų, o palaiko ir supranta. Naudinga turėti sėkmingų draugų. Stebėdami juos, jūs perimsite jų įpročius, ir pačioms ims geriau sektis gyvenime.

8. Dėkokite už viską

Kiekvieną vakarą prieš miegą prisiminkite prabėgusią dieną ir pajuskite dėkingumą už viską, kas gero su jumis įvyko, už kiekvieną smulkmeną. Siųsdami dėkingumo signalus į visatą, mes pritraukiame sėkmę.

9. Nepasiduokite!

Jums atrodo, kad tai, kuo užsiimate, pasmerkta nesėkmei? Paklauskite savęs, ką, be būsimos sėkmės, dar duoda jums šis užsiėmimas? Juk malonumą galima patirti ir iš paties darbo proceso, ir iš tos veiklos rūšies, kuri jums prie širdies. Jei nenuleisite rankų pusiaukelėje, liks daug šansų, kad vis tiek pasieksite rezultatų.Patiko? Pasidalink su draugais Facebook'e!


Atsitiktiniai straipsniai