6 Zodiako ženklų poros, pulsuojančios didžiausia aistra


Peržiūros: 149

Pasidalink su draugais Facebook'e!


Tai beprotiška priešingybių meilė. Nepaisant skirtumų, šie Zodiako ženklai santykiuose gali patirti tikrą laimę. Nes jie yra priešingybės, viena kitą traukiančios su galinga jėga.

Avinas ir Svarstyklės

Jūs turite labai mažai sąlyčio taškų, kad taptumėte harmoninga pora, bet turite šansų tapti idealia pora. Kartu jūs ginčysitės ir rodysite užsispyrimą, bet jūsų sąjunga – šarminga sąjunga. Kai jūsų žavesiai susitinka, jums sunku pasakyti „ne“ savo širdžiai. Jums abiem patinka rizika ir linksmybės, ir kai jūs kartu, ši energija padvigubėja.

Avinai gali išmokyti Svarstykles neužgniaužti savo emocijų, nejausti kaltės. O Svarstyklės gali parodyti Avinams pavyzdį, ką reiškia būti garbingam.

Jautis ir Skorpionas

Tai su neįtikėtinai jausmingi ir aistringi ženklai. Šios savybės daro jūsų sąjungą nepamirštamą, kai dieną pakeičia naktis. Jūs žinote, ko norite, ir abu esate gana ambicingi. Jaučiai moka išgyventi sunkiose gyvenimo situacijose, moka nepasiduoti. O Skorpionai supranta, kad siekiant tikslų būtinas užsispyrimas ir ryžtas.

Jaučiai paprastesni bendraujant. Skorpionai mažiau kalba, bet daugiau supranta. Jūsų skirtumai labai papildo vienas kito jėgas. Abu ženklai ištikimi santuokoje.

Dvyniai ir Šaulys

Abu ženklai priklauso nuo nuotaikos svyravimų. Jūsų permaininga prigimtis neturi įtakos jūsų tarpusavio santykiams, nes jūs suprantate, kodėl tai vyksta. Toks supratimas daro jūsų sąjungą labai stiprią.

Jums labai svarbu būti gerais draugais vienas kitam. Dvyniai gali iškrėsti kiaulystę, o Šauliai būna itin netaktiški. Bet jūsų supratimas ir nuoširdi meilė padeda jums būti idealia pora.

Vėžys ir Ožiaragis

Šie Zodiako ženklai turi panašias gyvenimo nuostatas. Tai gana sėkmingi ir energingi ženklai. Paprastai Vėžiai ir Ožiaragiai turi tokius pat idealus dėl šeimos, artumo bei santuokos.

Vėžiai paprastai avantiūristai, aktyvūs ir veiklūs, o Ožiaragiai labiau namisėdos ir uždari. Galbūt kartais Vėžiai užsimanys į vakarėlį, o Ožiaragiai norės likti namuose. Ožiaragis toks neišmušamas iš pusiausvyros, kad ramiai priima Vėžio nuotaikos svyravimus ir netrukdo jam išsikalbėti, kai jis jaučiasi siaubingai.

Liūtas ir Vandenis

Vandeniai nemato prasmės kontroliuoti gyvenimą, o tuo tarpu Liūtai pasirengę prisiimti atsakomybę ir įjungti įsakinėjanti toną. Šaltas Vandenis ves iš proto karštą Liūtą.

Vandenis iš Liūto pavyzdžio mokosi, kaip reikia išreikšti savo jausmus, o Liūtas ima pavyzdį iš Vandenio, kaip nekreipti dėmesio į kitų žmonių nuomonę. Liūtai pernelyg išgyvena dėl visuomenės nuomonės. Vandenis parodys, kad to daryti neverta.

Mergelė ir Žuvys

Santūrios Mergelės žavisi atsipalaidavusiomis Žuvimis. Žuvys linkusios plaukti pasroviui, o Mergelės – labiau praktiškos, apgalvojančios ir susikoncentravusios į tikslus.

Kad ir kaip tai atrodytų sudėtinga ir baisu, šie du Zodiako ženklai visada pasiruošę ateiti vienas kitam į pagalbą. Tikėjimas ir meilė padeda šiems ženklams santuokoje patirti tikrą laimę, Santykiai visada bus pripildyti jausmų ir artumo.Patiko? Pasidalink su draugais Facebook'e!


Atsitiktiniai straipsniai