Didžiausia jūsų priklausomybė pagal Zodiako ženklą


Peržiūros: 192

Pasidalink su draugais Facebook'e!


Nors daugumai priklausomybė asocijuojasi su uždraustomis medžiagomis, žmogus gali tapti priklausomas nuo įvairių dalykų, pavyzdžiui, nuo maisto, interneto, santykių ir pan.

Ar kada nors pagalvojote, kodėl vieni negali nė dienos pragyventi be alkoholio, o kiti tampa socialinių tinklų įkaitais? Gali būti, tam įtakos turi ir Zodiako ženklas.

Štai labiausiai paplitusios priklausomybės, kurios būdingos kiekvienam Zodiako ženklui.

Avinas: kava ir greitis

Avinai – vieni pačių aktyviausių Zodiako ženklų, jie nuolat ant kojų. Dėl to jie dažnai tampa kofemanais. Jie gali išgerti po keletą puodelių kavos namuose ir darbe, kad nuolat palaikytų tonusą ir neišsektų jų energija.

Pasiutęs gyvenimo ritmas tiesiog neduoda jiems laiko poilsiui, ir periodiškai jiems reikia „pasikrauti“.

Be to, Avinus galima pavadinti tikrais aštrių pojūčių mėgėjais. Nenustebkite, jeigu pramogų parke jie užsiropš ant paties aukščiausio ir pavojingiausio amerikietiško kalnelio.

Jautis: maistas

Jaučiai – tikri mėgėjai skaniai pavalgyti, o apetito jiems gali pavydėti kiekvienas. Jie moka mėgautis maistu tiek kompanijoje, tiek vieni.

Jeigu atsidūrėte pasimatyme su žmogumi, kuris nusimano apie visus delikatesus ar yra pasirengęs entuziastingai jums papasakoti skaniausio pyrago receptą, labiausiai tikėtina, kad prieš jus Jaučio ženklo atstovas.

Deja, savo jausmus ir blogą nuotaiką Jaučiai taip pat yra linkę „suvalgyti“. Jūs aptiksite juos nekontroliuojamai ryjančius skanėstus tiek per šventes, tiek nutrūkus santykiams.

Dvyniai: socialiniai tinklai

Šis Zodiako ženklas gali tapti priklausomas nuo socialinių tinklų dėl nuolatinio proto alkio.

Internete jie gali bendrauti su daugybe žmonių bet kokiomis temomis, tuo pat metu nebūdami pririšti prie jų ir turėdami galimybę bet kurią minutę nutraukti pokalbį.

Dvyniai iš prigimties komunikabilūs ir draugiški, o taip pat nepastovūs, dėl to internetas jiems tampa didžiausia priklausomybe.

Vėžys: nuskausminamieji

Vėžiai labai jautrūs ir dėl to neretai kenčia nuotaikų svyravimus. Jis sugeria kitų žmonių emocijas kaip kempinė ir gali pernelyg skausmingai reaguoti į bet kokias neatsargias pastabas.

Dažnai tai perauga į galvos skausmus ir kitus somatinius simptomus. Kai Vėžiams blogai, jie eina namo ir ieško, kuo numalšinti skausmą ir nuoskaudą.

Jeigu šalia nėra to, kas galėtų paguosti Vėžį, į trasą eina skausmą malšinančios priemonės.

Liūtas: apsipirkinėjimas

Liūtai mėgsta save palepinti – tai ir linksmas laiko praleidimas, ir gražių daiktų pirkimas.

Kadangi liūtai linkę gėrėtis savimi, jiems patinka pirkti prabangos dalykus, kurie jiems leidžia išsiskirti iš kitų.

Šis Zodiako ženklas mėgsta gyventi plačiai, ir jeigu nebus sustabdytas, gali apsipirkinėti iki nukritimo arba kol ištuštės piniginė.

Mergelė: tvarka

Mergelės – perfekcionistės iki kaulų smegenų, kurios nepakenčia visko, kas yra ne savo vietoje.

Jeigu jos užeina į kambarį ir mato šiukšles ar netvarką, pajunta įkyrų norą sutvarkyti, sudėlioti į lentynas arba išvalyti.

Nors tokia priklausomybė palyginti nepavojinga, Mergelės gali tapti pernelyg pamišusios dėl švaros.

Svarstyklės: santykiai

Svarstyklės – beviltiškos romantikės, kurioms gyvybiškai svarbu šalia turėti partnerį. Kartais jos būna neryžtingos ir gali ilgai dvejoti, prieš žengdamos pirmą žingsnį.

Tačiau kai randa meilės objektą, jos pasirengusios atiduoti visas savo jėgas tam, kad sukurtų su juo harmoningus santykius.

Kartais jos gali palaikyti santykius, net kai jie jau seniai neteikia pasitenkinimo, tiesiog kad neliktų vienišos. Tokia priklausomybė nuo santykių joms gali padaryti meškos paslaugą, joms reikia išmokti mylėti save taip pat, kaip ir kitus.

Skorpionas: filmai suaugusiesiems

Skorpionai garsėja savo aistringa prigimtimi ir dažnai tampa priklausomi nuo fizinių malonumų. Turint omenyje jų meilę viskam, kas uždrausta, nenuostabu, kad erotikos žiūrėjimas jiems kelia stiprią priklausomybę.

Jie gali tai daryti slapta nuo visų ir vieni, dėl to praktiškai neįmanoma išsivaduoti iš šios priklausomybės.

Atsižvelgiant į pikantiško pobūdžio filmų įvairovę, tokią priklausomybę būna labai sunku įveikti.

Šaulys: azartas

Avantiūristai ir bendrauti mėgstantys Šauliai labai dažnai linkę lošti iš pinigų. Dažnai jie gyvena pagal principą „gyvename tik kartą“ ir dėl to gali pervertinti savo galimybes.

Žaidimas – jų gyvenimo stilius, o siekis bet kokia kaina nugalėti virsta įpročiu, kuris skatina juos pastatyti ant kortos labai daug.

Šauliai taip pat pakankamai aktyvūs, o azartiniai žaidimai patenkina jų pavojų poreikį.

Ožiaragis: darbas

Daugumai Ožiaragių darbas yra pirmoje vietoje. Jie nemėgsta švaistyti savo laiko niekams ir dažnai tampa darboholikais.

Jie gali visiškai atsiduoti darbui ir kokių nors tikslų siekimui. Darbas dažnai apibrėžia jų charakterį ir apskritai visą egzistavimą. Jie gali užmiršti save, artimus žmones ir viską pasaulyje, kai pasineria į mėgstamą veiklą.

Perdėta atsakomybė gali blogai atsiliepti jų savijautai, todėl jiems labai svarbu išmokti atsipalaiduoti.

Vandenis: kompiuteriniai žaidimai arba knygos

Vandeniai draugiški, greitos reakcijos ir šiuolaikiškų pažiūrų. Dėl šios priežasties kompiuteriniai žaidimai dažnai patenka į jų priklausomybių sąrašą.

Virtuali realybė padeda jiems pasinerti į savo fantazijų pasaulį ir nukreipti ten visas savo emocijas.

Įsitraukę į žaidimą ar knygą jie gali užsimiršti ir pasimatuoti kitą asmenybę. Galbūt tokia priklausomybė jums pasirodys nekalta, bet Vandenius būna labai sunku sugrąžinti į realų pasaulį, kai jie pasineria į kompiuterinius žaidimus.

Žuvys: svaiginimasis

Svajingos ir jautrios Žuvys – vienas emocingiausių Zodiako ženklų. Jų silpnybė ta, kad jas labai lengvai veikia kitų žmonių nuomonė ir gyvenimas.

Kai jas perpildo jausmai, jos dažnai ieško išeities svaigiuosiuose gėrimuose. Be to, jų priklausomybė dažnai tampa nekontroliuojama.

Žuvims svarbu nukreipti savo jausmus sveikesne linkme, pavyzdžiui, į kūrybą, užuot skandinus visas savo bėdas svaigiuosiuose gėrimuose.Patiko? Pasidalink su draugais Facebook'e!


Atsitiktiniai straipsniai