Patys šykščiausi Zodiako ženklai


Peržiūros: 251

Pasidalink su draugais Facebook'e!


Šykštumas pačiam šykštuoliui – nedidelė yda. Vis dėlto tai problema tiems, kurie yra šalia jo. Sužinokite, kaip šykštumas susijęs su žmogaus Zodiako ženklu.

12 vieta – Šaulys

Šauliams sekasi su pinigais, o pinigams – su Šauliais, nes šio ženklo atstovai dažnai yra labai dosnūs. Sustabdyti jų troškimą kam nors padėti, paremti finansiškai labai sunku. Šaulio dvasios platumas – begalinis, ir ta dvasia atrodo nesavanaudiška. Būtent, atrodo, nes padėdamas šaulys mainais gauna dėkingumą ir pagarbą. Tai yra tai, ko jam reikia. Šauliui patinka būti geram.

11 vieta – Vandenis

Kitaip nei Šaulys, Vandenis investuoja į gerus darbus visai be pašalinių minčių. Jis tiesiogiai patiria džiaugsmą padėdamas aplinkiniams ir švaistydamasis pinigais. Problemų čia keletas. Pirma, Vandenis materialinių gėrybių atsikratymo procese praranda protą ir nesugeba sustoti. Antra, jo dosnumu gali pasinaudoti ne tie žmonės.

10 vieta – Liūtas

Liūtams patinka grožis ir turtas. Bet jų dosnumas – ne kiekvienam ir liečia tik savus. Pašaliniai Liūtuose pamatys tikrus šykštuolius. Tačiau jeigu pateksite į jo artimą ratą, Liūtas pyktį pakeis meilumu, o šykštumą – dosnumu.

9 vieta – Avinas

Avinas investuoja iš širdies, bet su protu. Jeigu Avinas viską išleidžia, vadinasi, rimtam reikalui. Ir jeigu jums atrodo, kad jis pernelyg dosnus, tai netiesa: Avinas dosnus lygiai tiek, kiek tai yra naudinga ir tinkama.

8 vieta – Svarstyklės

Išsiskirti su pinigais? Paprasta. Svarbiausia, kad pinigai būtų svetimi. Tėvų, rėmėjų, nesvarbu. Kaip atiduoti? Geras klausimas, bet apie tai svarstyklės pagalvos rytoj.

7 vieta – Skorpionas

Pinigus Skorpionai leidžia ne sau, o kitiems. Tiksliau, sau, bet taip, kad padarytų įspūdį. Jeigu reikia atrodyti dosniam, Skorpionas nepagailės pinigų. O kai jie baigsis – dings. Apskritai, finansai Skorpionui – dvasinės ramybės klausimas, bet grynųjų (ar kortelės su gera sąskaita) Skorpionas ima nervintis.

6 vieta – Dvyniai

Dvyniai mėgsta dumti akis. Dvynių elgesys viešumoje ir jų elgesys snedideliame rate – visai skirtingi dalykai. Todėl jei jums reikia pasiekti iš Dvynių finansinių nuolaidų, derėkitės matant kitiems žmonėms – ir gausite viską.

5 vieta – Žuvys

Žuvys pinigų klausimais visiškai priklausomos nuo nuotaikos. Būdamos pakilios nuotaikos jos lengvai išleis viską, ką turi. O jei nuliūdusios, nesulauksite iš jų nė euro. Tiksliau, sulauksite, bet su pragarišku gergždimu ir niurzgimu.

4 vieta – Jautis

Keistas ženklas. Jis nuolat stengiasi gyventi svetima sąskaita, aktyviai skaičiuodamas kiekvieną savo centą. Spirsis iki paskutiniųjų, kad nereikėtų mokėti. Beje, tarp Jaučių pilna alfonsų ir išlaikytinių. Bet jeigu jie sužinos, kad turite tikrų finansinių problemų, iš karto pamirš savo šykštumą ir ateis į pagalbą.

3 vieta – Vėžys

Vėžiai praktiški ir šykštūs. Ar tiesiog jų praktiškumas kitiems atrodo kaip šykštumas? Bet kuriuo atveju, dėl niekų Vėžys neišlaidaus. Ir galiausiai apsups save reikalingais ir naudingais daiktais.

2 vieta – Mergelė

Šio ženklo atstovai nemėgsta leisti pinigų kitiems, bet save lepina visais įmanomais būdais. Nors išprašyti iš Mergelių tam tikras sumas įmanoma, ir netgi be problemų, nes jos lengvai pasiduoda pataikavimams. Tik turėkite omenyje: Mergelė atsimins, kiek dėl jūsų išleido, todėl reikalaus grąžinti tą sumą.

1 vieta – Ožiaragis

Ožiaragiai – šykštumo srities lyderiai. Pasirengę švaistyti laiką pigesnių prekių paieškoms, net jeigu kainos skirtumas nereikšmingas. Dar Ožiaragiui atrodo, kad visi bando jį apgauti, todėl jis dažnai būna įtarus.Patiko? Pasidalink su draugais Facebook'e!


Atsitiktiniai straipsniai