Seksas: apie ką slapta svajoja vyrai?


Peržiūros: 1620

Pasidalink su draugais Facebook'e!


Psichoanalitikai aprašo penkias sekso praktikas, apie kurias svajoja dauguma vyrų. Jas įmanoma įgyvendinti. Šios svajonės atskleidžia kai kurias vyrų paslaptis.

Seksas be preliudijų

Užpilti, užvaldyti, numalšinti geismą, negaištant laiko glamonėms, – vyras norėtų pasielgti kaip žvėris poravimosi metu. Tik retas kuris būna pasirengęs pereiti prie tokių veiksmų. Seksas be preliudijų suvokiamas kaip galios demonstravimas. Jo metu atmetamas emocinis pasitenkinimas ir apsiribojama tik sueitimi. Moteris gali pasipiktinti, nes tai primena išprievartavimą.

Ką reikėtų įsidėmėti vyrui? Prieš grubiai puldamas savo damą, jis turi įsitikinti, kad ji taip pat dega geismu. Tam reikia didelio jautrumo ir sugebėjimo giliai įsijausti į partnerę, todėl seksas be išankstinio pasiruošimo reikalauja didelio jautrumo kitam.

Rizikingas seksas

Užsiimti seksu biure, lifte, laiptinėje, restorano tualete, rizikuojant būti užkluptiems, – tokios fantazijos nepaprastai jaudina. Pavojinga aplinka užtikrina didelį adrenalino kiekį ir numalšina potraukį į ekshibicionizmą. Ji padeda vyrui išbandyti savo ryžtingumą ir drąsą.

Ką verta prisiminti? Jei iš anksto įsitikinsite, kad ir moteris nori rizikuoti, tai ekstremalūs nuotykiai suteiks aštrių pojūčių. O santūriai ir droviai moteriai tokie pokštai tikrai nepatiks.

Seksas, surišus partnerę

Asociacija su prievarta ir neįprasta patirtis gali atbaidyti daugumą moterų.

Apraišioti partnerę virvėmis, kad ji negalėtų pajudėti, – toks troškimas atrodo susijęs su valdžios demonstravimu. Tie, kurie išbandė, žino, kad tai yra pirmiausia estetinis pasitenkinimas, savotiškas erotinis teatro spektaklis. Deja, pančiojimas siejamas su įvairiomis sadomazochizmo praktikomis.

Ką reikia žinoti? Norėdami išbandyti šią fantaziją, turėtumėte iš anksto išaiškinti partnerei, kad tai bus tik vaidinimas, kuriame ji atliks pagrindinį vaidmenį ir jokios prievartos jai nereikės bijoti.

Seksas

Analinis seksas

Tai – viena iš pirmųjų fantazijų, apie kurias prisipažįsta vyrai. Iš kur tiek entuziazmo? Analinė zona būna nuolat drėkinama ir labai jautri. Analinis seksas suteikia galios, visiško užvaldymo jausmą. Tai, kad dauguma moterų jam nepasirengusios, tik padidina jo patrauklumą. Vyras gali įsivaizduoti, kad prie šios kūno vietos moteris niekada neprileis kito, išskyrus jį. Analinis seksas suteikia jam savo išskirtinumo pojūtį. Asociacijos su homoseksualumu ir sadomazochizmu suteikia jam saldų draudžiamo vaisiaus prieskonį.

Ką reikėtų prisiminti? Analinis seksas neįmanomas be išankstinio pasiruošimo. Moteris gali patirti malonumą tik labai susijaudinusi ir visiškai pasitikėdama partneriu. Kad būtų išvengta mikrotraumų, reikia naudoti lubrikantą.

Seksas trise

Vienas vyras ir dvi moterys – tokia kompozicija daugumai stipriosios lyties atstovų atrodo kaip visiško pasitenkinimo ir galybės viršūnė. Jis gali pasijusti herojumi. Nuolatinė draugė į tokį pasiūlymą gali sureaguoti be entuziazmo. Ji matys kitoje moteryje savo varžovę. O vyras įsivaizduoja, kad tokiu būdu galėtų įtraukti partnerę į naujus erotinius žaidimus.

Kai kurie vyrai teikia pirmenybę kitokiai sudėčiai – dviejų vyrų ir vienos moters. Tokios fantazijos atskleidžia polinkį į ekshibicionizmą, siekimą pademonstruoti kitam vyrui savo sugebėjimus ir savo lytinius organus, arba į homoseksualumą.

Trise

Ką reikia prisiminti? Kad ir kokie būtų tokių fantazijų motyvai, bandymas jas realizuoti gali sužlugdyti santykius su partnere.

Patarimas moterims: neprievartaukite savęs!

Jeigu partneris nori išbandyti neįprastą seksualinę praktiką, kuri jums nepriimtina ir kelia abejonių, pasiūlykite jam iš pradžių viską aptarti ir duoti jums laiko pagalvoti.

Dažnai partnerės sutikimo ramiai išklausyti fantazijas vyrui pakanka ir jam praeina noras jas realizuoti. Jeigu po aptarimo moteriai nekilo noro tai išbandyti, jai nereikėtų bandyti prisiversti. Verčiau pasiūlyti partneriui užsiimti seksu jiems abiem priimtinu būdu.Patiko? Pasidalink su draugais Facebook'e!


Atsitiktiniai straipsniai