Vestuves teko nutraukti, kai jaunikis prisipažino mylintis kitą… (VIDEO)


Peržiūros: 5429

Pasidalink su draugais Facebook'e!


Tai bent posūkis!

Pasiruošimas vestuvėms atima daug laiko, jėgų ir nervų. Jeigu iškilmes suplanavote iki smulkiausių detalių, visada yra vietos netikėtumams.

Taip atsitiko Džefersono ir Džesikos vestuvėse. Jaunikis staiga nutraukė ceremoniją ir prisipažino, kad myli kitą. Nuotaka ir svečiai, švelniai tariant, buvo šokiruoti tokios žinios.

Žinoma, internete galima rasti panašių pavyzdžių, kai stovėdami prie altoriaus žmonės pakeitė savo sprendimą. Tačiau čia visai kita priežastis, dėl to šios vestuvės dar labiau įsimintinos.

Džefersonas nesiruošė pamesti savo nuotakos. Kai įsimylėjėliai prisiekė vienas kitam, jaunikis pasakė, kad myli dar kai ką. Visa tai pasirodė labai nesuprantama ir keista, bet, kai Džefersonas kreipėsi į mažą mergaitę salėje, viskas stojo į savo vietas.

Esmė ta, kad jis norėjo prisiekti amžiną meilę ne tik mylimajai Džesikai, bet ir jos 8 metų dukrelei Džovanai.

Nepaisant to, kad Džefersonas nėra biologinis mergaitės tėvas, ją priėmė kaip savo vaiką. Džovana  negalėjo sulaikyti ašarų, kai jos patėvis kreipėsi žodžiais: „Visada tave mylėsiu, rūpinsiuosi tavimi ir ginsiu. Aš apsaugosiu tave nuo viso, kas bloga“.

Siūlome šį jaudinantį momentą pažiūrėti vaizdo medžiagoje. Jeigu ir nemokate portugalų kalbos, emocijos viską pasako.Patiko? Pasidalink su draugais Facebook'e!


Atsitiktiniai straipsniai